Wyszukiwarka

Kariera

KARIERA DLA NAJLEPSZYCH

Jesteśmy profesjonalnym biurem nieruchomości o uznanej pozycji na rynku. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, z największą troską o interesy naszych klientów. Nasza firma jest nowocześnie zorganizowana i zarządzana, wykorzystujemy najnowsze rozwiązania wspomagające pracę. Codziennie zdobywamy nowe doświadczenia, nieustannie powiększamy naszą wiedzę i zdobywamy nowe kwalifikacje.

Jesteśmy jednym z liderów wśród agencji nieruchomości w Łodzi. Wyróżnia nas profesjonalna forma świadczenia usług, wysokie standardy oraz tysiące zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do współpracy w charakterze:

Doradca Klienta

Teren: Łódź

Dlaczego warto:

  • zdobędziesz lub rozwiniesz umiejętności w elitarnym zawodzie i branży
  • będziesz dysponować atrakcyjną na tle konkurencji ofertą dla klienta
  • masz rzeczywiste szanse na zarobki od 3.000 zł do ponad 10.000 zł
  • otrzymasz czytelne i przejrzyste warunki współpracy

Oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia
  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy zawodowej
  • faktycznego nastawienia na sukces
  • silnej motywacji finansowej
  • umiejętności komunikacyjnych
  • inicjatywy i przedsiębiorczości w działaniu

Obowiązki:

  • doradztwo w zakresie sprzedaży, zakupu, wynajmu nieruchomości
  • prezentowanie nieruchomości klientom
  • pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu
  • postępowanie zgodnie z zasadami prawa i etyki zawodowej

Oferujemy:

  • jasny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • swobodny wybór formy współpracy
  • stałą podstawę, wynagrodzenie prowizyjne, premie oraz nagrody
  • program "Łatwy start" dedykowany dla osób zdobywających doświadczenie
  • osobiste narzędzia, w tym m.in.: telefon komórkowy bez limitu oraz aparat cyfrowy
  • system szkoleń, treningi i warsztaty prowadzone przez wewnętrznych i zewnętrznych trenerów
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • możliwość realnego awansu

Zapraszamy do współpracy, szczegółowe informacje uzyskasz na rozmowie rekrutacyjnej.

Aplikacje zawierającą życiorys oraz list motywacyjny należy przesłać na adres biuro@aj-promotion.com w tytule wiadomości wpisując:

Praca/ Łódź

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."